ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

 2013/2014

 

   Zespół Szkół w Bibicach posiada bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych umożliwiających wszechstronny rozwój uczniów. Poniżej przedstawione są propozycje zawarte w ofercie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum

 


 



 


 

Koło "Wiem więcej"

mgr Renata Kwietniowska

 

poniedziałek 12.25 - 13.10 (s.123/s.125)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Renata Kwietniowska

 

piątek 11.40 - 12.25 (s.123/s.125)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Dorota Sala - Halota

 

wtorek 11.40 - 12.25 (s.122/s.131)

 


 

Koło "Wiem więcej"

mgr Dorota Sala - Halota

 

poniedziałek 12.30 - 13.15 (s.122/s.131)

 


 

Koło dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Małgorzata Pilch

 

poniedziałek (s.125)

 


 

Koło "Wiem więcej"

mgr Małgorzata Pilch

 

czwartek (s.125)

 


 

"Akademia Malucha"

mgr Anna Bieliszczuk

 

czwartek 15.35 - 16.15 (s.119)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Anna Bieliszczuk

 

piątek 9.50 - 10.35 (s.217)

 


 

Koło języka angielskiego - "Improve your English"

mgr Maja Megiel

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s.227)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Barbara Wirecka

 

poniedziałek 11.40 - 12.25 (s.122)

 


 

Koło matematyczne

mgr Barbara Wirecka

 

wtorek 10.45 - 11.30 (s.227)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Anna Górka

 

czwartek 9.50 - 10.35 (s.122)

 


 

"Akademia Malucha"

mgr Anna Górka

 

wtorek 15.30 - 16.15 (s.123)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Katarzyna Piskorz

 

czwartek 9.50 - 10.35 (s.227)

 


 

Koło ortograficzne

mgr Katarzyna Piskorz

 

środa 10.45 - 11.30 (s.227)

 


 

"Akademia Malucha"

mgr Katarzyna Niechaj

 

poniedziałek 11.40 - 12.25 (s.227)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Katarzyna Niechaj

 

piątek 10.45 - 11.30 (s.123)

 


 

Koło szachowe

mgr Katarzyna Niechaj

 

wtorek 12.35 - 13.20 (s.227)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Katarzyna Madetko

 

czwartek 13.00 - 13.45 (s.303)

 


 

Koło plastyczne

mgr Katarzyna Madetko

 

piątek 13.00 - 13.45 (s.303)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze oddział 0 b

mgr Magdalena Słota

 

czwartek 13.00 - 13.45 (s.125)

 


 

Koło teatralno-językowe dla klas III

mgr Agnieszka Knop

 

czwartek 8.00-8.45 (s.017)

 


 

Warsztaty plastyczne

mgr Katarzyna Niechaj

mgr Marta Nazimek-Kolano

 

piątek 9.50 -10.35 (s.117)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

mgr Dorota Spasiuk

 

piątek 11.40 -12.25 (s.117)

 


 

Koło plastyczne

mgr Dorota Spasiuk

 

wtorek 15.00 -15.45 (s.118)

 


 

Koło informatyczne dla klas I - III

mgr inż. Monika Sikoń

 

piątek 9.50 - 10.35  (s.318)

 

czytaj więcej

 


 

 


 

 



 


 

Przyrodnicze podróże

 mgr Beata Pieńkowska

wtorek 8:00 - 8:45 (s.219) luty,marzec

wycieczki przyrodnicze raz w miesiącu ( kwiecień, maj, czerwiec)

czytaj więcej

 


 

Zajęcia wyrównawcze z przyrody

 mgr Beata Pieńkowska

 

piątek 7.30 - 8.45 (s.219) klasa Vc, VIa, VIb, VIc

wtorek 15.30 - 16.00 (s.015) - klasa IV a

wtorek 9.50 - 10.35 (s.015) klasa Va, Vb

 

czytaj więcej

 


 

Koło szachowe

 mgr Beata Pieńkowska

 

piątek 8.55 - 9.40 (s.219)

 

czytaj więcej


 

Koło o zdrowiu

 mgr Beata Pieńkowska

 

wtorek 8:55- 9:40 (s.219)

 

czytaj więcej

 


 

Wychowanie komunikacyjne

mgr inż. Monika Sikoń

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s.318)

piątek 13.30 - 14.15 (s.318)

 

czytaj więcej

 


 

Koło informatyczne - dydaktyczno-wyrównawcze

mgr inż. Monika Sikoń

 

środa 8.00 - 8.45 (s.318)

 


 

Koło matematyczne "Młody Pitagoras"

mgr Agnieszka Grządziel

 

poniedziałek 15.30 - 16.15 (s.218)

 

czytaj więcej

 


 

Koło sportowe "Gry zespołowe"

mgr Łukasz Osuch

 

wtorek 14.30 - 16.00 (sala gimnastyczna)

 


 

Repetytorium z języka polskiego dla klas VI

mgr Eliza Emerla

 

wtorek 8.00 - 8.45 (s.217)

 


 

Zespół wyrównawczy z języka polskiego

mgr Eliza Emerla

 

poniedziałek 8.00 - 8.45 (s.217)

 


 

Koło dziennikarskie

mgr Eliza Emerla

 

wtorek 15.30 - 16.15 (s.217)

czytaj więcej

 


 

Koło filmowo - historyczne

mgr Anna Sawczuk

 

wtorek 8.55 - 9.40 (s.217)

 


 

Zajęcia muzyczne

mgr Krystyna Bagińska

 

czwartek 13.30 - 14.15 (s.015)

 


 

Koło języka angielskiego dla klas VI

mgr Paulina Kołtuńska

 

czwartek 13.30 -14.15 (s.117)

 

czytaj więcej

 


 

Zajęcia wyrównawcz z języka angielskiego

mgr Paulina Kołtuńska

 

poniedziałek 13.30 -14.15 (s.117)

czytaj więcej

 


 

Zajęcia wyrównawcz z języka polskiego

mgr Madalena Badura

 

piątek 13.30 - 14.15 (s.217)

 


 

Praca z uczniem zdolnym

mgr Magdalena Badura

 

czwartek 8.00 - 8.45 (s.220)

 


 

Koło teatralne

mgr Magdalena Badura

 

piątek 8.00 - 8.45 (s.106)

 

czytaj więcej

 


 

Koło plastyczne

mgr Lidia Janikowska

wtorek 14.25 - 15.15 co 2 tygodnie (s.017)

 


 

Zajęcia wyrównawcze dla klas IV a i IV c

"4Easy English"

mgr Beata Majewska

wtorek 8.55 - 9.40 (s.218)

 


 

Zajęcia wyrównawcze dla klas V a,b,c

"4Easy English for 5"

mgr Beata Majewska

wtorek 8.00 - 8.45 (s.218)


 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

mgr Beata Majewska

środa 9.50 - 10.35 (s.106)

 


 

Koło historyczne

mgr Jarosław Karwacki

 

piątek 7.10 - 7.55 (s.321)

 


 

Zajecia wyrównawcze z historii

mgr Jarosław Karwacki

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s. 321)

 


 

Koło dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

mgr Agnieszka Knop

 

środa 13.30-14.15 (s. 216)

 


 

Zajęcia muzyczne

mgr Krystyna Bagińska

 

czwartek 13.30 - 14.15 (s.015)

 


 

Koło przyrodnicze

mgr Agata Płatek

czwartek 14.35 - 15.20 (s.321)

 


 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

 

mgr Joanna Guty

 

 czwartki 113.30 - 14.15  (s.222)

 


 

Koło techniczne dla klas V - VI

mgr Piotr Olejarczyk

czwartek 14.35 - 15.20, 15.30 - 16.15 (s.317)

 


 

Repetytorium dla klasy VI b

mgr Magdalena Matejek

 

poniedziałek 12.35 - 13.20 (s.319)

 


 

Koło Logicznego Myślenia

mgr Magdalena Matejek

 

środa 13.30 - 14.15 (s.316)

 


 

Zespół wyrównawczy z matematyki

mgr Urszula Porębska

 

poniedziałek 15.30 - 16.15 (s.218)

 


 

Koło matematyczne

mgr Urszula Porębska

 

piątek 12.35 - 13.20  (s.218)

 


 

Koło biblijne

mgr Katarzyna Sierant

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s.218)

 


Chór

mgr Krystyna Bagińska

 

środa 8.00 - 8.45 (s.015)

 


 

 


 

 



 

 


 

Koło sportowe

mgr Adam Babik

 

piątek 14.25 - 15.55 (sala gimnastyczna)


 

Koło geograficzne

mgr Agata Płatek

piątek 14.35 - 15.20 (s.321)


 

Zajęcia wyrównawcze - geografia

mgr Agata Płatek

środa 7.10 - 7.55

 


 

Koło fizyczne - przygotowanie do konkursów

mge Jarosław Ozga

środa 13.30 - 15.20

 


 

Zajęcia wyrównawcze - fizyka

mge Jarosław Ozga

poniedziałek 15.30 - 16.15

 


 

Zajęcia wyrównawcze - język niemiecki

mgr Aleksandra Silezin

 

środa 13.20 - 14.15 (s.223)

 


 

Tajemnice obrazów - analiza i interpretacja dzieł sztuki.

 

mgr Joanna Guty

 

 wtorek 14.35-15.20  (s.320)

czytaj więcej


 

Koło języka angielskiego

mgr Wanda Miłoś

 

środa 13.30 - 14.15 (s.222)

 


 

Zajęcia wyrównawcze - język angielski

mgr Wanda Miłoś

 

środa 14.35 - 15.20 (s.222)

 


 

Koło języka angielskiego dla klas III

mgr Wanda Miłoś

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s.222)

 


 

Repetytorium z języka polskiego

mgr Danuta Pardiak

 

czwartek 12.35 - 13.20 (s.320)

 


 

Praca z uczniem zdolnym i z trudnościami w nauce

mgr Danuta Pardiak

piątek 13.30 - 14.25 (s.320)

 


 

Koło chemiczne

mgr Katarzyna Goraj

środa 7.10 - 7.55 (s.224)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównacze

mgr Katarzyna Goraj

 

wtorek 14.35 - 15.20 (s.323)

co 2 tygodnie, 1 i 3 wtorek miesiąca

czytaj więcej

 


 

Projekt "Trzymaj formę"

mgr Katarzyna Goraj

 

poniedziałek 8.00 - 8.45 co 2 tygodnie (s.323)

 

czytaj więcej


 

Przygotowanie uczniów klas trzecich do egzaminu gimnazjalnego oraz młodszych gimnazjalistów do konkursów biologicznych.

mgr Katarzyna Goraj

 

wtorek 14.35 - 15.20  (s.323)

co 2 tygodnie, 2 i 4 wtorek miesiąca

czytaj więcej


 

Koło języka angielskiego

mgr Grzegorz Daszkiewicz

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s. 319)

 


 

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego

mgr Grzegorz Daszkiewicz

 

środa 14.35 - 15.20 (s.319)

 


 

Koło języka angielskiego - kultura, obyczaje

mgr Grzegorz Daszkiewicz

 

poniedziałek 15.25 - 16.10 (s.319)

 


 

Koło szachowe

mgr Grzegorz Daszkiewicz

 

poniedziałek 14.35 - 15.20 (s. 319)

środa 15.30 - 16.15 (s. 319)

 


 

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego
 dla uczniów klas I - III

mgr Agata Górska

 

środa 7.10 - 7.45 (s.106)

 


 

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

mgr Agata Górska

 

środa 14.20 - 15.05 (s.106)

 


 

Zajecia wyrównawcze z historii

mgr Jarosław Karwacki

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s. 321)

 


 

Koło olimpijskie - geografia - wos

mgr Agata Płatek

 

piątek 15.20 - 16.05 (s.321)

lub inny dostosowany do indywidualnych potrzeb

 


 

Zajęcia z uczniem zdolnym

mgr Aleksandra Silezin

 

środa 14.35 - 15.20 (s.223)

lub inny dostosowany do indywidualnych potrzeb

 


 

Repetytorium dla klas III B C

mgr Magdalena Matejek

 

poniedziałek 13.30 - 14.15 (s.320)

 


 

Repetytorium dla klas II A B

mgr Magdalena Matejek

 

wtorek 13.30 - 14.15 (s.319)

 


Chór

mgr Krystyna Bagińska

 

środa 8.00 - 8.45 (s.015)

 


 

 


 

 


Copyright © 2005-2006 06 ZESPÓŁ SZKÓŁ W BIBICACH Wszelkie prawa zastrzeżone

a